• nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • Air Max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max women 2013
 • air max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max 2014
 • SEKRET powraca … Ty też chcesz go poznać ? | Apetyt na życie

  SEKRET powraca … Ty też chcesz go poznać ?

  by Alex

  w Wellness

  The Secret LogoSekret jest kulminacją prac myślicieli, naukowców, artystów i filozofów którzy od wieków zgłębiają ten temat.
  Przyjrzymy się więc otoczeniu, zmieniającej życie siły Sekretu:

  Pewnego wiosennego dnia w 2004 roku, Rhonda Byrne odkryła Sekret – prawa Sekretu i prawa wszechświata. Prawie natychmiast jej życie się zmieniło, kiedy zaczęła urealniać to czego się nauczyła. W tamtym momencie, jej największym życzeniem i misją, stało się podzielenie się ta wiedzą ze światem.

  Rhonda urodziła się w Australii i rozpoczęła swoją karierę jako producent radiowy zanim przeniosła się do produkcji telewizyjnej. Wiele z jej programów zdobyło branżowe nagrody i było pokazywanych poza Australią. Jej doświadczenie, pochodzenie i umiejętności związane z produkcją filmową i telewizyjną były kluczowe podczas tworzenia filmu Sekret.
  W maju 2007 roku, Rhonda Byrne została uznana za jedną z najbardziej wpływowych ludzi wg magazynu TIME: „Top 100 magazynu TIME: ludzie, którzy kształtują świat”, a krótko potem pojawiła się w magazynie Forbes na liście 100 Osobistości. Obecnie Rhonda mieszka poza Los Angeles.

  Pod koniec 2004 roku, płynąc z prądem traumatycznych wydarzeń w swoim osobistym i zawodowym życiu, Rhonda Byrne odkryła wielki Sekret – prawa sekretu i zasady Wszechświata. Córka Rhondy dała jej egzemplarz „The Science of Getting Rich” [Nauka Bogacenia się], książki napisanej w 1910 roku przez Wallace`a D. Wattlesa.
  Oto, co mówi Ronda Byrne o tej chwili:
  „Coś wewnątrz mnie kazało mi przewertować strony tej książki jedna po drugiej, wciąż pamiętam moje łzy, które spływały na stronice tej książki, kiedy ją czytałam. Dała mi ona przedsmak Sekretu i rozpaliła ogień w moim sercu”

  Konsekwencją była dwumiesięczna odyseja pełna badań i dochodzeń, podczas, gdy Rhonda śledziła Sekret przez tysiące lat historii, przez prawie wszystkie religie i pola ludzkiego wysiłku przez wieki.
  Prawie natychmiast jej życie się zmieniło, kiedy zaczęła wprowadzać w życie, to, czego się nauczyła. W tejże też chwili, jej największym marzeniem i życiową pasją, stało się dzielenie tą wiedzą ze światem.
  Z udanymi korzeniami w międzynarodowej produkcji telewizyjnej, Rhonda miała dobry punkt startowy, aby urzeczywistnić swoje marzenie. Przysięgła sobie zrobić film, aby szerzyć radość po wszystkie krańce ziemi, by szerzyć tą wiedzę z milionami.

  • I oto wspaniała podróż zwana Sekretem rozpoczęła się:

  Od samego początku, konwencjonalne procedury tworzenia filmu – niekończące się spotkania, napięte harmonogramy, napięty budżet, goniące terminy i poprawki realizowały się z pomocą potężnych procesów Sekretu, takich jak: intencja, wizualizacja, zrozumienie, wdzięczność i wiara.
  Lub prościej rzecz ujmując: zespół Prosił, Wierzył i Dostawał.

  W rezultacie, w momencie kiedy firma rozpoczęła produkcję, tak jakby za pomocą magii, zaczęły się pojawiać właściwe osoby, aby wspomóc tworzenie Sekretu. Nagle biuro wypełniło się genialnymi, kreatywnymi i utalentowanymi osobami, wspólnie działającymi nad urzeczywistnieniem najambitniejszego projektu nad jakimkolwiek do tej pory pracowali. Bez wyjątku, każda osoba nauczyła się Sekretu i wszyscy działali wspólnie w idealnej harmonii dla radości milionów!

  Kiedy zespół przybył do Stanów Zjednoczonych, aby nagrać żyjących mistrzów Sekretu, mieli umówione tylko jedno spotkanie. Ale przywieźli ze sobą całą ekipę i zamiar, że nakręca każdą osobę, która będzie im potrzebna do filmu. Gdziekolwiek zespół się udał, pojawiało się coraz więcej niesamowitych nauczycieli – wielkich autorów, liderów, filozofów, lekarzy i naukowców. W przeciągu kilku tygodni, sfilmowano 52 nauczycieli Sekretu.

  Po powrocie do Australii w celach post produkcyjnych (zwykle najcięższym etapie każdego procesu kręcenia filmu), zespół Sekretu kontynuował wykorzystanie Sekretu do stworzenia obrazu Sekretu. Następne 4 miesiące to codzienne spotkania zespołu w celu ustalania intencji dla każdego z osobna i dla projektu, umożliwiając Prawu Przyciągania działanie za pomocą uniwersalnej magii. Ich celem było marzyć o wielkich rzeczach, ustalić ambitne cele i nieskończenie wierzyć w nieskończone możliwości.
  Te „Spotkania Intencyjne” okazały się być źródłem inspiracji podczas składania filmu, a co więcej, natchnęły Sekret czystymi intencjami rozprzestrzeniania radości na miliony ludzi. Mając to na uwadze, uroczyście obchodzono wcześniej wyobrażony wielki sukces filmu na świecie, kilka miesięcy zanim go wypuszczono. Zespół wyobrażał sobie projekcje w egzotycznych miejscach, w najodleglejszych miejscach, ogłaszane przez światowe media jako niespotykany fenomen, wyobrażano sobie nawet występ w Oprah Winfrey Show!

  Dzisiaj, kiedy ludzie rozmawiają z Rhondą i zespołem na temat wielkiego sukcesu Sekretu na całym świecie, najczęściej zadawanym pytaniem jest, czy kiedykolwiek wyobrażaliśmy sobie jak wielkie stanie się to przedsięwzięcie. Odpowiedź jest zawsze taka sama? TAK, wiedzieliśmy, że takie się to stanie, gdyż użyliśmy Sekretu, by stworzyć Sekret.

  The Secret

  TY TEŻ CHCESZ POZNAĆ SEKRET?

  The Secret Polska powraca teraz z nowym Seminarium które poprowadzi znany hiszpański trener Eduardo Sanchez.

  Seminarium to odbędzie się 05.11.2011 w Krakowie
  w 4 gwiazdkowym hotelu Qubus.

  NA TO Seminarium możesz zapisać się TUTAJ już dziś !
  Dowiedz się więcej i weź udział w tym wielkim wydarzeniu.

  The Secret Seminar

   

   

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżejdodaj jeden komentarz }

  Dom Październik 26, 2011 o 7:55 pm

  Ha, tego że Rhonda była na liście TIME’sa to nie wiedziałem – spore zaskoczenie.

  Odpowiedz

  Mariusz Brzostek Listopad 30, 2012 o 10:48 pm

  To że sekret działa to to wiem :) Ale ostatnio przeczytałem ciekawą opinię na jego temat- mianowicie to, że sekret to dopiero początek :)

  Odpowiedz

  Zostaw Komentarz

  CommentLuv badge

  Poprzedni Wpis:

  Następny Wpis:

 • Catalog
 • Contents
 • product
 • Product Catalog
 • Products
 • Product Directory