• nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • Air Max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max women 2013
 • air max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max 2014
 • Dbam o zdrowie | Apetyt na życie

  Dbam o zdrowie

  organizm człoweika

  WITAJ DROGI CZYTELNIKU !

  Dziękujemy Ci, że odnalazłeś nas w sieci. Postaramy się przekazywać Tobie wyłącznie wartościowe informacje, abyś mógł w pełni wykorzystać wspaniałą możliwość – jaką dają nam współczesne statystyki:
    ==>  Stały Wzrost Długości Naszego Życia !!!

  Według Światowej Organizacji Zdrowia:
  „Zdrowie to nie tylko całkowity brak choroby, czy kalectwa, ale także stan pełnego, fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu”

   

  Z kolei Patrick Holford w „Smaku zdrowia” twierdzi, że:
  „… w swoim najgłębszym wymiarze zdrowie nie jest po prostu brakiem bólu czy cierpienia, ale radością życia, rzeczywistym poczuciem, co to znaczy mieć zdrowe ciało, które umożliwia ci korzystanie z wielu przyjemności tego świata…”

   

  I w końcu klasyka – Jan Kochanowski:
  „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz”

  Moglibyśmy przytaczać kolejne cytaty, lecz intencja pozostanie ta sama:

  - nie koncentrujmy się wyłącznie na chorobie i próbach jej zwalczania, lecz co równie istotne poświęćmy uwagę samemu zdrowiu, czyli wzmacnianiu go poprzez odpowiedni tryb życia i myślenia. ( np. odpowiednie odżywianie, ruch fizyczny)

  - zwróćmy uwagę jak dużą rolę pełni prewencja czyli zapobieganie chorobom, osobista troska każdego z nas o własną kondycję wewnętrzną i fizyczną

  - nie pozwólmy by motywacja do działania pojawiała się dopiero z objawami choroby

  - pamiętajmy, zdrowie które jest naszym wspólnym dobrem, w dużej mierze zależy od nas samych, naszego nastawienia do życia i naszego działania

  - na prewencję nigdy nie jest za późno, więc nie odkładajmy już tego bo „nic nad zdrowie ani lepszego, ani droższego, bo dobre mienie, perły, kamienie, także wiek młody i dar urody, miejsca wysokie, władze szerokie, dobre są, ale gdy zdrowie w cale”

  zalecenia dla dbania o zdrowie

  Z myślą o rozwoju świadomych i odpowiedzialnych zachowań proponujemy Tobie garść materiałów edukacyjnych w wybranych tematach medycznych, oraz informacje o sposobach radzenia sobie z nimi poprzez stosowanie ziół i suplementów diety:

  Stan Twojego zdrowia i długość życia są w 70% uzależnione od trybu życia jaki prowadzisz, od tego jak się odżywiasz oraz jakie przyjmujesz suplementy. Niestety większość ludzi dopiero kiedy źle się czuje, zaczyna myśleć o odżywianiu, potrzebie suplementacji i zmianie trybu życia.

  Jak Ci wiadomo Chiny są kolebką najstarszych i najbardziej ugruntowanych cywilizacji.

  Równowaga Yin i Yang, zbilansowana dieta, zdrowy styl życia, oraz założenie że „lepiej zapobiegać niż leczyć” – to koncepcje, które są szeroko promowane przez osoby stosujące tradycyjne chińskie metody ochrony zdrowia.

  Skuteczność filozofii chińskiej związana jest z przestrzeganiem zasad codziennego regulowania oraz harmonizowania ludzkiej psyche i somy – stanowiących spójną, nierozerwalną całość. Całe swoje bogactwo i wiedzę filozofia wschodu czerpie z obserwacji natury, poznając panujące w niej współzależności:  równowagę materii i energii.

  Podobnie do wszystkich istot żyjących, nie jesteś w stanie uciec przed nieuniknionymi etapami życia: narodzinami, rozwojem, starzeniem się i śmiercią.

  Możesz jednak wybrać drogę optymalnego rozwoju, zdrowego życia, a także wykorzystania wiedzy dotyczącej diety, jej suplementacji oraz zapewnienia dobrego samopoczucia w celu minimalizacji efektów starzenia.

  Dlatego,  skoro czytasz tę stronę,  zapraszamy także Ciebie do wspólnego wejścia na drogę do WELLNESS.
  Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość:  my już tę drogę odnaleźliśmy, więc możesz podążać za nami.

  W naszych poszukiwaniach trafiliśmy na Grupę TIENS, która w dążeniu do zapewnienia ludziom zdrowego życia i minimalizacji efektów starzenia, uznała Suplementację Diety jako jeden z najważniejszych czynników do osiągnięcia tego celu. Dlatego wykorzystując właściwości odżywcze tradycyjnych ziół z Chin i Tybetu, opracowała niezwykle skuteczne Suplementy Diety. Produkty te skomponowano według zasad równowagi Yin i Yang, oraz teorii 5 elementów. Do produkcji firma TIENS wykorzystuje najnowsze, opatentowane technologie, utrzymując stały nadzór ze strony kadry inżynieryjno – naukowej.

  Produkty te są wykorzystywane w programie profilaktycznym Grupy TIENS:   „Dążenie do RÓWNOWAGI ZDROWIA”.

  Oferowane Suplementy TIENS mają szerokie spektrum działania: oczyszczają, wspomagają, regenerują, usuwają przyczyny (a nie tylko skutki) i są skuteczne nawet w przypadku trudno wyleczalnych chorób. W odróżnieniu od chemicznych środków farmakologicznych nie powodują skutków ubocznych i uzależnień, nie zawierają hormonów, nie wywołują alergii i nadają się w wielu przypadkach do podawania dzieciom.

  oferowane produkty na tle muru chińskiego

  Preparaty mają atesty krajów Unii Europejskiej, spełniają międzynarodowe standardy jakości ISO 9002 oraz amerykańskie atesty FDA. Korporacja TIENS została uznana przez Organizację Narodów Zjednoczonych za „Najlepsze Przedsiębiorstwo Pod Względem Bezpieczeństwa Ekologicznego”.
  Więcej o certyfikatach TUTAJ.

  We współczesnym świecie Suplementacja jest niezbędna dla zmniejszenia ryzyka niedoborów niezbędnych składników odżywczych, które mogą powodować powstawanie chorób. Rola suplementacji jest coraz lepiej rozumiana i doceniana.

  Suplementacja preparatami TIENS zdecydowanie zmniejsza wspomniane ryzyko, więc możesz przyjąć, że jest dla Ciebie niezbędna.

  Proponowana przez TIENS koncepcja dbałości o zdrowie – prowadzącej w rezultacie do Równowagi Zdrowia, obejmuje w zakresie SUPLEMENTACJI cztery etapy o których więcej przeczytasz tutaj:  Równowaga Zdrowia – czy ją rozumiesz ?

  Pas Odchudzający używany przez dziewczynęDrugim, niezwykle istotnym czynnikiem do osiągnięcia celu jest zdaniem Grupy TIENS aspekt fizyczny Twojego Wellness. Z tego względu powstała Grupa Produktów – których zadaniem jest uaktywnienie fizyczne Twojego ciała.

  Jak widzisz głównym celem TIENS jest dostarczanie Tobie i innym ludziom na całym świecie najwyższej jakości PRODUKTÓW wellness – służących zachowaniu Twojej Równowagi Zdrowia, oraz Równowagi Twojej Rodziny i Twoich Przyjaciół.

  Najlepiej te cele przedstawi Tobie:   sam  Pan Li Jinyuan – President of Tiens Group

  Tutaj możesz zobaczyć Europejski Katalog Produktów TIENS   dedykowanych także Tobie !

  >>> Jeżeli interesuje Cię medycyna naturalna i chcesz poznać jej  Sekrety – o których większość Polaków – klientów tradycyjnego „przemysłu chorobowego” nie ma pojęcia, to zajrzyj >>> TUTAJ
  Zapisz się koniecznie na ten cykl wykładów i odbierz (2 + 1) wartościowe BONUSY !

  >>> A teraz mamy dla Ciebie kilka dodatkowych niespodzianek:

  wartości odżywcze dla wybranych produktów

   

  Niezbędnik odchudzania – wersja 2.1 – czyli jak obliczyć: współczynnik BMI, najlepszą wagę, współczynnik przemiany materii

   

   

  korzystaj z publikacji które przybliżą Cię do zdrowego stylu życia skorzystaj z publikacji które przybliżą Cię do zdrowego stylu życia

  Zapoznaj się także z publikacjami książkowymi związanymi tematycznie ze zdrowym stylem życia, które mogą rozwiązać Twoje problemy:

  >>>Odchudzanie – fakty i mity

  >>>Pamietaj, potrzebujesz spokoju, żeby pomyśleć !

  >>>Sztuka bycia zdrowym

  >>>Jak mieć więcej energii, żyć zdrowiej i nie pozbawiać się radości z osiągania sukcesów ?

  >>>Jak doprowadzić ciało do stanu używalności i podobania się sobie?

  >>>Jak nauczyć się śnić sny, które uzdrowią Twoje ciało i umysł ?

  >>>Więcej o sekretach zdrowego odżywiania i doborze produktów żywieniowych

  >>>Jak stosując odpowiednie preparaty poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia ?


   

 • Catalog
 • Contents
 • product
 • Product Catalog
 • Products
 • Product Directory